Kargo Sevkiyat Günleri


Kargo ile teslim edilecek siparişlerinizi, takip eden ilk iş günü yola çıkartıyoruz. Hafta sonları ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişleri takip eden ilk mesai gününde kargoya teslim ediyoruz. 

Kurye ile teslim edeceğimiz siparişlerinizi ise, yoğunluğa bağlı olarak aynı gün veya takip eden ilk gün telim ediyoruz.

Beşiktaş ve Şişli ilçelerinin tamamına, Sarıyer ve Kağıthane ilçelerinin bazı mahallelerine kurye ile teslimat gerçekleştiriyoruz. İstanbul içerisindeki diğer ilçelere ve Türkiye Cumhuriyeti'nin diğer tüm illerine kargo ile teslimat gerçekleştiriyoruz.

*Kurye ile teslimat gerçekleştirilen ilçe ve mahalleler aşağıda belirtilmiştir. 
Sarıyer'in mahalleleri; Baltalimanı, Boğaziçi Üniversitesi, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Darülşafaka, Emirgan, FSM, Huzur, İstinye, İTÜ, Kireçburnu, Konaklar, Maslak, Pınar, Reşitpaşa, Tarabya, Yeniköy. 
Kağıthane'nin Hamidiye mahallesi. 
Beşiktaş ve Şişli'nin tüm mahalleleri. 

Şubeden teslim alma seçeneğini tercih ederseniz, siparişinizi mesai saatleri içerisinde kalmak kaydı ile 2 saat içerisinde teslim alabilirsiniz. Sizleri bekletmek istemediğimiz için teslimi gerçekleştirecek şube ile görüşerek randevunuzu teyit etmenizi öneririz. 

Siparişleriniz takip eden ilk iş günü yola çıkacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.